Ciekawostki

Trzy typy kobiet, które uwielbiają mężczyźni

Tego tekstu nie należy traktować zbyt poważnie. Tym niemniej, panowie wyróżniają trzy typy kobiet, za którymi potrafią się zapamiętale uganiać, całkowicie i bez wytchnienia. Co to za typy kobiet?

Dziewczynka, dama i mamusia

Dziewczynki to kobiety lekko dziecinne i szalenie wesołe. Bardzo często odwiedzają portale randkowe. Dzięki nim można się świetnie bawić i odstresować. Nie należy jednak zakładać, że są niemądre czy nieodpowiedzialne. Nic z tych rzeczy. Po prostu jeszcze nie znudziły się życiem i nie czują się przez nie zmęczone.

Damy z kolei lubią być bardzo tajemnicze. Randki online z nimi to poznawanie powoli ich sekretów, z których każdy jest coraz ciekawszy i bardziej seksowny. Ich tajemnice nie są oczywiście jakieś wybitnie niezwykłe, ale wiedzą one po prostu, jak umiejętnie rozdawać karty i trzymać mężczyzn cały czas na dystans. To właśnie o nich mówi się, że “króliczka najlepiej jest gonić, a nie złapać”. Chociaż jak się go złapie, jest równie ciekawie i ekscytująco.

Mamuśki to trochę inny typ kobiet. Panowie z reguły uwielbiają, kiedy ktoś o nich dba na wszystkie możliwe sposoby. I takie właśnie są mamuśki. Przytulą, ugotują, pocieszą i pokochają w taki sposób, że mężczyzn poczuje się przy nich jak w siódmym niebie. Warto o to walczyć, bo to najlepszy z wspomnianych typów kobiet.

Dodaj komentarz