Relacje

Co warto wiedzieć o randkach i miłości?

Nie zawsze trzeba do tematu randkowania podchodzić całkiem poważnie. Czasami warto się zastanowić, jak działa portal randkowy i w jaki sposób traktowana jest typowa randka online. Rzućmy okiem na garść statystyk związanych z naszymi podbojami miłosnymi.

Dating, bardziej i mniej Speed

Nowa moda, Speed Dating, pokazała że wystarczą zaledwie 3 sekundy do wydania sądu, czy ktoś jest dla nas atrakcyjny fizycznie, czy nie. Okazuje się, że jest to jedna z najprostszych decyzji. Znacznie trudniej jest na przykład w kwestii wspólnego mieszkania. Przekazanie kluczy ma miejsce po 12-14 spotkaniach, co i tak można uznać za czas dość krótki.

Jak to jest z szansami na udany związek długoterminowy? Osoby zainteresowane rozwojem tego typu relacji powinny szukać przede wszystkim w swojej pracy. Aż 40% takich związków kończy się przed ołtarzem. Jest to rekord w statystykach.

Jeśli jednak poznaliśmy przypadkową osobę w Internecie, dobrze jest ją sprawdzić przed pierwszym spotkaniem. Robi tak już większość osób, a połowa kobiet i co trzeci mężczyzna po swoim due diligence przynajmniej raz zerwali umówione wcześniej spotkanie.

Dodaj komentarz