Ciekawostki

Doświadczenie samotności przez mężczyzn

Wielu mężczyzn odnajduje się w sytuacji, w której uświadamiają sobie, że są samotni. Było to dla nich nagłe zaskoczenie lub powoli przebijający się do świadomości fakt. Tacy panowie byli do tej pory sami, ponieważ nie widzieli w swoim życiu miejsca dla rodziny, byli młodzi, szumieli i po prostu nie chcieli jeszcze się ograniczać w żaden sposób.

Inni panowie już czegoś próbowali, ale nie wyszło i postanowili, że przynajmniej na razie zostaną sami. Potem weszło im to w nawyk. Obie grupy panów zazwyczaj nie wiedzą, w jaki sposób wrócić do jakichkolwiek związków.

Samotność to problem, który da się rozwiązać

Panowie mają problem, ponieważ uważają się za szaraków i nie wiedzą, dlaczego niby jakaś kobieta miałaby się nimi zainteresować. Niskie poczucie własnej wartości sprawia, że zamykają się w sobie i nie oferują paniom nic, co mogłoby je zainteresować. Kobiety, podobnie jak mężczyźni, są bardzo różne i oczekują od partnera różnych cech charakteru.

Każdy mężczyzna na pewno znajdzie dla siebie odpowiednią kobietę, ale musi najpierw się przed nią otworzyć, a potem chcieć razem z nią pracować nad związkiem. Związek to tak naprawdę przede wszystkim praca i bycie razem. Cała reszta to nadbudowa, która pozwala znaleźć osobę dla nas odpowiednią.

2 komentarze

Dodaj komentarz