Ciekawostki

Zatwardziały singiel kontra rzeczywistość

Liczba singli rośnie. Rozwody, późniejsze związki, chęć zabawy i samorealizacji… Powodów jest wiele w praktyce jednak okazuje się, że portale randkowe bardzo skutecznie potrafią się z singlami rozprawiać.

Usidleni zupełnie znienacka

Badania nad singlami pokazują wyjątkowo ciekawe zjawiska. Dotyczą one zwłaszcza osób, które umościły się w swoim statusie singla i jest im w nim bardzo dobrze. Takie osoby oczywiście można podzielić na wiele grup.

Są to osoby, które żyją pracą, realizują się w jakiejś pasji, mają wikt i opierunek w domu rodziców, więc nie potrzebują więcej, albo bardzo podoba im się życie, w którym co tydzień mają innego partnera lub partnerkę.

Wszystkie te osoby łączy fakt, że są bardziej lub mniej aktywnie otwarte na poznawanie nowych ludzi. Randki online nie są dla nich czymś obcym, już chociażby dlatego, że jest to bardzo ciekawy pomysł na przyjemne spędzenie wieczoru.

Z czasem okazuje się, że bardzo wysoki odsetek osób, nawet w tej części, która deklarowała niemal ideologiczny status singla, pojawiają się trwałe związki. Przelotna znajomość zamieniła się niepostrzeżenie w trwałą. Przygoda rozwinęła się z sposób na życie. Przyjaciel okazał się kimś więcej.

Dodaj komentarz