Ciekawostki

Zdjęcie na profilu portalu randkowego mówi naprawdę bardzo wiele

Jeśli jest jeden szczegół, który łączy wszystkie portale randkowe i randki online, na pewno jest to wymóg posiadania na nim zdjęcia. Nie jest on zawsze wymogiem sztywnym, co nie zmienia w niczym faktu, że zawsze oczekuje się od nas przedstawiania się innym użytkownikom głównie za pomocą zdjęcia profilowego.

Dla niewielkiej grupy społeczeństwa jest to problematyczne, albowiem uważają się za osoby mało atrakcyjne i boją się, że będą odstraszać innych użytkowników. Niestety jest to efekt niskiej samooceny, która zwykle jest zupełnie bezpodstawna. Niezależnie jednak od tego, jak ktoś ocenia siebie, powinien koniecznie zamieścić własne zdjęcie.

Jeżeli takiego zdjęcia nie zamieścimy, możemy spotkać się z zupełnym brakiem zainteresowania, co z kolei doprowadzi do tego, że szybko się zniechęcimy i przestaniemy szukać kogoś dla siebie. Zdjęcie powinno być w pełni naturalne, nie warto zamieszczać  zdjęć „podretuszowanych”, ponieważ fałsz tego typu jest zawsze bardzo łatwo zauważalny i prowadzi do komplikacji w przyszłości.

Z tego wynika jedna prawda – najlepiej będziemy się bawić i będziemy mieli największe szanse na znalezienie ciekawych ludzi zawsze wtedy, kiedy będziemy zwyczajnie sobą.

2 komentarze

Dodaj komentarz