Ciekawostki

Jaki opis zamieścić na profilu?

Kiedy już zdecydujemy się na rejestrację w portalu randkowym, ważne jest abyśmy właściwie wypełnili profil, albowiem od niego będzie zależało zainteresowanie naszą osobą. Zacznijmy od przejrzenia innych profili, szczególnie tych cieszących się największą popularnością.

Zastanówmy się, jakie informacje o nas mogą być ciekawe dla płci przeciwnej, jak sformułować krótki opis o sobie, aby był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Możemy także zamieścić krótki opis potencjalnego partnera, czyli wypisać jakie cechy nas interesują, co lubimy a czego nie lubimy w drugiej osobie. Taka krótka charakterystyka pozwoli na lepsze rozeznanie w portalu randkowym, dzięki czemu tylko określona grupa użytkowników będzie zainteresowana naszym profilem.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest zdjęcie. Na każdym portalu społecznościowym zamieszczamy swoje fotki. Dlaczego zatem w portalu randkowym, podczas pierwszej randki w Niemczech mielibyśmy tą kwestię pominąć? Często wy daje nam się, że jeżeli nie umieścimy fotki, to pozostaniemy bardziej anonimowi. I jest to prawdą, ale anonimowość w tym przypadku doprowadzi do braku zainteresowania, co z kolei przełoży się na naszą szybką rezygnację z dalszych poszukiwań.

2 komentarze

Dodaj komentarz