Lifestyle

Co zrobić z konfliktami?

Jeśli randki internetowe prowadzone są na poważnie i nie mają na celu jedynie utopienia drugiej strony w lukrze, już w czasie pierwszego spotkania mogą pojawić się różnego rodzaju sytuacje konfliktowe lub kwestie, w stosunku do których różnica zdań będzie zauważalna.

Wiele portali randkowych oczywiście stara się tak dobierać randkowiczów, by minimalizować wszelkiego rodzaju potencjalne konflikty. Niestety, raczej nie znajdziemy swojego brata bliźniaka, więc trzeba się będzie przygotować na drugą w kolejności opcję.

Czasami trzeba zignorować

Oczywistym powinno być, że jeśli na randkach internetowych spotkamy ludzi, którzy mają zupełnie inny sposób patrzenia na świat, raczej nie zostaniemy z nimi do grobowej deski. W takiej sytuacji trzeba wracać na portal randkowy i szukać kogoś innego.

Kiedy jednak konflikty nie dotyczą aż tak bardzo fundamentalnej kwestii, trzeba czasami po prostu przejść nad nimi do porządku dziennego. Być może nasz partner ma pogląd, którego nie znosimy lub partnerka posiada przyzwyczajenie, od którego dostajemy białej gorączki. Cóż, ludzie to zestawy różnych cech i jeśli sporo z nich jest bardzo pozytywnych, trzeba przymknąć oko na kilka takich, które nie są naszymi ulubionymi, a nawet zaakceptować tę jedną, która naprawdę nas wkurza. I nie można oczekiwać, że drugą połówkę z tego wyleczymy czy na siłę zmienimy jej osobowość.

Dodaj komentarz