Ciekawostki

Szybki i łatwy sposób zdobycia numeru telefonu? Zapomnij, te czasy już przeminęły!

Zaprezentujmy prosty przykład. Idzie ulicą lub siedzi w pubie prawdziwa piękność. Podejdziemy, rzucimy komplementem, może postawimy drinka i dostaniemy numer telefonu. Taki obrót sprawy jest mało prawdopodobny, prędzej dostaniemy już na początku podrywu ogromnego kosza.

25 tysięcy podrywów na dwudziestopięciolecie

Mężczyźni lubią stosować racjonalizm przy podrywaniu i zazwyczaj jest to zła metoda. Racjonalizm pomaga nam jednak w omijaniu oczywistych błędów, chociaż często dopiero po fakcie zdajemy sobie sprawę, jak wielki błąd popełniliśmy. Dobrym przykładem jest tutaj sytuacja, w której na prosty tekst na podryw czy kilka pospolitych komplementów planujemy wyrwać numer telefonu.

Według szacunków amerykańskich naukowców kobieta w wieku 25 lat ma za sobą około 25 tysięcy tego typu prostych i szybkich podrywów. Kiedy miała 18 lat, bardzo jej to imponowało i podnosiło samoocenę. Teraz jest to dla niej wręcz irytujące, ponieważ co chwilę ktoś kradnie jej czas.

Morał dla mężczyzn płynie z tego taki, że jeśli już musimy podejść na ulicy do kobiety, ponieważ jej urok nas niemal zwalił z nóg, nie stosujmy tekstu na podryw i nie opowiadajmy prostych komplementów, nie oferujmy kawy jako łapówki. Żadna z tych rzeczy nie działa i jeśli uzyskamy 10% sukcesów, powinniśmy się uznać za mistrzów podrywu. Musimy postarać się o coś zdecydowanie bardziej oryginalnego.

Dodaj komentarz