Relacje

Jak ubrać się na pierwszą randkę?

Pierwsza randka jest bardzo ważna. To właśnie od niej w dużej mierze zależy rozwój znajomości, wszak pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz. A zatem jaką stylizację wybrać na pierwszą randkę?

Po pierwsze musi być ona dopasowana do okazji. Zupełnie inaczej ubierzemy się, gdy wybieramy się na elegancką kolację niż na wypad na rowery.

W naszym ubraniu musimy czuć się wygodnie i komfortowo. Dzięki temu będziemy bardziej zrelaksowani na całym spotkaniu. Nie przesadzajmy ze zbyt zmysłowymi stylizacjami, na ekstremalnie krótkie sukienki przyjdzie jeszcze czas… Oczywiście to nie oznacza, że musimy ubierać bezkształtne sukienki.

Po prostu subtelnie podkreślajmy atuty naszej sylwetki. Jeśli decydujemy się na głębszy dekolt, to  załóżmy spódnicę o długości midi bądź spodnie. Będziemy wyglądać kobieco, a przy tym elegancko. Zanim wyjdziemy z domu obejrzyjmy dokładnie naszą sylwetkę w lustrze. Sprawdźmy czy nasze ubranie jest na pewno czyste, czy nigdzie nie wystają nam metki czy fragmenty bielizny.

Dodaj komentarz