Związek

Randki: O czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce?

Pierwsza randka z nową dziewczyną, budzi zarówno pozytywne emocje, jak i nutkę niepokoju. Każdy chłopak zastanawia się nad tym, o czym będzie rozmawiał z dziewczyną i boi się tego, że w pewnej chwili zapanuje niewygodna cisza. Na szczęście, większość randek daje ogromną przyjemność ze spotkania. Oto kilka tematów, które warto poruszyć w czasie rozmowy:

  • Wasze zwierzaki – większość dziewczyn lubi zwierzęta, dlatego rozmawiając o nich, budujesz nić porozumienia. Warto wcześniej powiedzieć o tym, że na przykład, masz alergię na koty, ale za to lubisz rybki akwariowe, lub że jesteś miłośnikiem spacerów ze swoim husky. Ten temat można poruszyć także podczas rozmowy przez portal randkowy.
  • Jej hobby, zainteresowania – mówiąc tylko o tym, co Ciebie interesuje, popełniasz błąd. Znacznie lepiej jest podpytać dziewczynę o to, jakie są jej pasje i następnie kierować rozmową tak, by dziewczyna słuchała Cię z zainteresowaniem. Jeśli nie masz pasji, którymi mógłbyś się pochwalić jak najszybciej to zmień.
  • Praca – często mówi się o tym, że w czasie randki nie powinno się rozmawiać o pracy. Naszym zdaniem, nie należy tego robić, jeśli nie wyraża na to chęci druga strona, co w większości przypadków nie następuje. Jeśli zauważysz, że dziewczyna z chęcią opowiada o swoich sukcesach zawodowych, podtrzymuj rozmowę. Jeśli pracujecie w podobnych zawodach, możecie wspólnie ponarzekać na to, co was denerwuje. Unikaj jednak narzekania na swoją pracę.
  • Wydarzenia w waszym mieście – to bardzo dobry temat, szczególnie, jeśli przed randką zajrzysz na profil dziewczyny na portalu społecznościowych i będziesz wiedział, jakie są jej zainteresowania muzyczne i filmowe. Jeśli wspomnisz na przykład o występie jej ulubionego artysty, który odbędzie się za kilka dni, zyskasz w jej oczach. Nie zapomnij zaprosić ją na to wydarzenie.
  • Jeśli dziewczyna jest nieśmiała, skieruj rozmowę na tory, które są jej bliższe, lub opowiedz śmieszną anegdotę. Możesz jej także zadać jakieś pytanie otwarte, które pozwoli Ci kontynuować dyskusję.

 

2 komentarze

Dodaj komentarz