Związek

Docieranie się podobieństw

Osoby, które do tej pory miały problemy z zakładaniem związków czy ich dłuższym przetrwaniem, to w dużej mierze osoby źle podchodzące do tego przedsięwzięcia, mające nieodpowiednie oczekiwania, przeidealizowane lub tak praktyczne, że z czasem stają się zimne i zdehumanizowane.

Ten dość poważny wstęp ma na celu uświadomić osobom poszukującym miłości, zwłaszcza tym odwiedzającym portale randkowe, że miłości się nie znajduje, ale miłość się buduje. Poszukiwać trzeba odpowiedniego fundamentu, na którym będzie możliwa budowa nowego uczucia.

Budowanie miłości jest “sportem drużynowym”, w którym uczestniczą dwie osoby, ale też ich otoczenie, doświadczenie i ich codzienność. Na portalach randkowych zazwyczaj proponowane są nam osoby bardzo podobne do nas, z podobnymi oczekiwaniami i preferencjami.

Ma to na celu umożliwienie nam działania w takim kierunku, który dla obu osób tworzących przyszły związek będzie nie tylko do zaakceptowania, ale także będzie prowadził do sukcesu. Typów związków jest tyle, ilu na świecie jest ludzi i najpierw trzeba znaleźć dwa kompatybilne typy, a w następnej kolejności postarać się, by wszystkie ich “trybiki” odpowiednio do siebie pasowały.

2 komentarze

Dodaj komentarz