Relacje

Jak znaleźć wymarzoną kobietę?

Kiedy poszukujesz wymarzonej kobiety, która będzie Ci towarzyszyć do końca życia, czasem sugerujesz się błahostkami i patrzysz na świat tylko z punktu widzenia mężczyzny, w ogóle nie biorąc pod uwagę spojrzenia kobiecego.

Oczywiście jesteś stu procentowym facetem, skoro tak do tego podchodzisz, ale warto wiedzieć że kobiety zwracają uwagę na inne cechy. Jeżeli koledzy doradzają Ci, jak poznać fajną dziewczynę, pamiętaj że mogą się oni czasem mylić i warto mieć też swoje zdanie, a co najważniejsze korzystać z tego co nam podpowiada własny rozum.

Większość mężczyzn pragnie mieć piękną, zgrabną i inteligentną kobietę przy sobie, która będzie chętnie spędzała z nimi swój wolny czas oraz podzielała ich pasje, a jednocześnie podziwiała ich samych za to co robią.

Pamiętaj, żeby móc oczekiwać, musisz również dać coś z siebie. Podczas randek z kobietą, która jest dla Ciebie ideałem, należy pamiętać że ona również będzie szukała w Tobie idealnych cech.

Oczywiście liczy się Twój wygląd, schludność, ułożona fryzura czy zadbane paznokcie. Liczy się również odpowiednio dobrany strój, w zależności od miejsca w jakie wybierasz się ze swoją wybranką. Inny strój będzie obowiązywał w teatrze, inny w kinie czy na spacerze.

Przed wybraniem miejsca na randkę, warto zapytać swoją wybrankę gdzie chciałby pójść albo upewnić się jak lubi spędzać wolny czas. Na spotkaniu oprócz swoich oczekiwań, musisz spełnić również oczekiwania kobiety, która także Cię obserwuje i z pewnością zastanawia się czy będziecie do siebie pasować.

Dodaj komentarz