Związek

Poszukiwanie tego jedynego w portalu randkowym

Miłość ma to do siebie, że przychodzi do nas znienacka i nikogo o zdanie się nie pyta. Paradoksalnie, jest to w pełni prawdziwe także na portalach randkowych, gdzie w końcu pojawiamy się tylko w jednym celu: poznania kogoś interesującego do wspólnego spędzania czasu i docelowo do powstania uczucia jakim jest miłość.

Czy w takim miejscu miłość może przychodzić znienacka? Nie tylko może, ale tak to właśnie zazwyczaj wygląda. Tak jak i w życiu poza Internetem, w sieci pojawia się bardzo dużo osób potencjalnie do nas pasujących. Jeśli zapytamy komputer o osoby w odpowiednim wieku i w naszej okolicy, to zaproponuje nam długą listę profili do wyboru.

Który wybrać? Tego nie wie tak naprawdę nikt, ponieważ nasz wybór w tym momencie to mimo wszystko coś w rodzaju gry w totolotka. Miłość musi odnaleźć nas, a my musimy tylko jej dać szansę. Robi się to poprzez zagadnięcie do określonej osoby, zaczepienie jej i rozpoczęcie rozmowy, nie związanej na początku z flirtem i uczuciem.

Szybko zauważymy, że randki internetowe z niektórymi osobami będą nieudane, inne będą ciekawe, ale z czasem pojawią się trudności i odmienne zdania w wielu kwestiach. Tylko nieliczne sprawią nam naprawdę dużo radości. To właśnie w takie osoby warto zainwestować swój czas, ale nie za dużo, by nie dać się zwieść pierwszemu wrażeniu.

Dodaj komentarz