Lifestyle

Jak rozpocząć rozmowę z chłopakiem?

Kiedyś uważano, że dziewczyna nie powinna pierwsza zaczepiać chłopaka. Zalecano, aby poczekała ona na zainteresowanie ze strony chłopca i je odwzajemniła, inna postawa nie była wyrazem dobrego wychowania. Jednak nie każda dziewczyna chce czekać. Obecnie dziewczyny zagadują chłopców i starają się zacząć znajomość jako pierwsze, dziś takie zachowanie nie jest już niczym niezwykłym czy też niewłaściwym. Rozmowa pomaga nawiązanie kontaktu z osobami nieśmiałymi, które nigdy nie odważyłyby się zacząć jej jako pierwsze.

Nie ma co narzekać na takie zwyczaje. Czasy się zmieniły i niejedna dziewczyna zaczepia mężczyzn pierwsza. O czym można rozmawiać? O szkole, hobby, wczorajszej imprezie, planach na weekend, książce czy filmie. Tematów do rozmów mogą być dziesiątki. Warto zatem stworzyć taki katalog tematów i poruszać je podczas pierwszej randki.

Można zacząć rozmawiać z kolegą ze szkoły, dyskoteki oraz innych miejsc: kursu językowego, siłowni, osobą poznaną na ulicy. Rozmowa nie jest niczym trudnym, wystarczy poćwiczyć się w takiej sztuce.

2 komentarze

Dodaj komentarz