Relacje

Pierwsze spotkanie i stres mu towarzyszący

Gdy decydujemy się na randkowanie w sieci, zwykle nie zastanawiamy się nad stresem, albowiem w Internecie, na portalach randkowych wszystko przychodzi łatwo i bez uczucia zdenerwowania. Nawet jeżeli zagadamy do kogoś, osoba będzie znajdowała się daleko po drugiej stronie kabla, a jedyne uczucie jakie będzie nam towarzyszyć to dreszczyk emocji, który poczujemy gdzieś w środku.

Randkowanie w sieci i portale randkowe pozwalają na większe bezpieczeństwo i wyeliminowanie uczucia zdenerwowania, albowiem kontakty zwykle odbywają się na luzie, rozmowy pisane są łatwe, a swojego rozmówcę widzimy tylko na zdjęciu.

Schody rozpoczynają się, gdy zdecydujemy się na pierwsze spotkanie w realu. Stres towarzyszący pierwszemu spotkaniu niczym się nie różni od stresu pierwszej randki, nie poprzedzonej konwersacją na portalu randkowym, choć w tym przypadku już trochę się znamy i wiemy o czym możemy porozmawiać, aby było ciekawie. Dlatego tak ważne jest przygotowanie, niemalże jak do rozmowy kwalifikacyjnej, abyśmy mieli w głowie ułożony zestaw pytań, tematów, dzięki którym nie będziemy czuć się niezręcznie, a całość randki przebiegnie po naszej myśli i zakończy się umówieniem na kolejne spotkanie.

2 komentarze

Dodaj komentarz